gdzie jest moja cala wioska

MotherMind między Mamami

W świecie internetowych biznesów, najlepsi twórcy spotykają się na kreatywnych rozmowach biznesowcyh, zwanych mastermind. 
Jestem Mamą – moim najważniejszym biznesem jest RODZINA. Dlatego proponuję Ci serię MotherMind. Już dziś dołącz do najlepszych i zarezerwuj miejsce!

MotherMind między Mamami to krąg wsparcia online. Co miesiąc spotykamy się w gronie bliskich kobiet, żeby dzielić się doświadczeniem i swoją historią. Nie jest to kolejny webinar, ani live, który możesz obejrzeć w międzyczasie. MotherMind to spotkanie jakby twarzą w twarz. Tu słyszymy swój głos, obojętnie w jakim miejscu na Ziemi jesteś. Każda z nas jest ważna dlatego widzimy swoje twarze. Jedyne co tutaj MUSISZ, to BYĆ i czerpać z odwiecznej intuicji i mądrości kobiet, które gromadzą się, by opowieścią budować spotkaną obok Mamę. Czekam właśnie na Ciebie 🧡

* indicates required

O czym będziemy rozmawiać w kwietniu:

Komunikacja empatii

  • „Kiedy ktoś cię naprawdę słyszy i wcale przy tym nie osądza, nie próbuje brać za ciebie odpowiedzialności ani cię kształtować, jest to cholernie dobre uczucie. Kiedy ktoś mnie wysłucha mogę zobaczyć swój świat w całkiem nowym świetle i pójść dalej” Carl Rogers
  • Teoria: czym jest empatia
  • Praktyka: empatyczne słuchanie

Gdzie i kiedy?

  • 24.04. piątek, godzina 21:00
  • spotkanie odbywa się online na platformie zoom, potrzebujesz smartphone lub komputer z kamerką i mikrofonem, będziemy się widzieć i słyszeć
  • link z dostępem dostaniesz 15.min przed spotkaniem
  • spotkanie jest bezpłatne

Przyjdź jeśli czujesz, że masz coś do powiedzenia w tym temacie. Jeśli czujesz, że chcesz posłuchać historii doświadczonych mam. Jeśli czujesz, że masz w poruszanym temacie jeszcze coś do przepracowania i nie wiesz jak do tego podejść.

To nie jest wykład! Nie ma możliwości odsłuchania powtórki. Przyjdź i podziel się swoją historią!

MotherMind między Mamami to miejsce na opowiedzenie swojej historii. Czas na wysłuchanie innych kobiet. Wątpliwości targają nami na co dzień, tutaj kładziemy im kres.

Jak Maryja która pierwsze kroki po usłyszeniu, że jest w ciąży, skierowała do przyjaciółki. Tak Ty wstąp do Twojej Całej Wioski. Wreszcie poczujesz się zrozumiana i zaopiekowana!

Twoja Cała Wioska
* indicates required