gdzie jest moja cala wioska

MotherMind między Mamami

W świecie internetowych biznesów, najlepsi twórcy spotykają się na kreatywnych rozmowach biznesowcyh, zwanych mastermind. 
Jestem Mamą – moim najważniejszym biznesem jest RODZINA. Dlatego proponuję Ci serię MotherMind. Już dziś dołącz do nas i zarezerwuj miejsce!

MotherMind między Mamami to krąg wsparcia online. Co miesiąc spotykamy się w gronie kobiet, żeby dzielić się doświadczeniem i swoją historią. Nie jest to kolejny webinar, ani live, który możesz obejrzeć w międzyczasie. MotherMind to spotkanie jakby twarzą w twarz. Tu słyszymy swój głos, obojętnie w jakim miejscu na Ziemi jesteś. Każda z nas jest ważna i mile widziana, dlatego widzimy swoje twarze. Jedyne co tutaj MUSISZ, to BYĆ i czerpać z odwiecznej intuicji i mądrości kobiet, które gromadzą się, by opowieścią budować spotkaną obok Mamę. Czekam właśnie na Ciebie ?

O czym będziemy rozmawiać:

Komunikacja empatii

  • „Kiedy ktoś cię naprawdę słyszy i wcale przy tym nie osądza, nie próbuje brać za ciebie odpowiedzialności ani cię kształtować, jest to cholernie dobre uczucie. Kiedy ktoś mnie wysłucha mogę zobaczyć swój świat w całkiem nowym świetle i pójść dalej” Carl Rogers
  • Teoria: czym jest empatia
  • Praktyka: empatyczne słuchanie

Gdzie i kiedy?

  • 11.12. piątek, godzina 21:00
  • spotkanie odbywa się online na platformie Google Meet, potrzebujesz smartphone lub komputer z kamerką i mikrofonem, będziemy się widzieć i słyszeć
  • link z dostępem dostaniesz 15.min przed spotkaniem
  • spotkanie jest bezpłatne
  • czas trwania to ok. 60-90 minut

Przyjdź jeśli czujesz, że chcesz z nami pobyć. Jeśli czujesz, że chcesz posłuchać historii doświadczonych mam. Jeśli czujesz, że masz coś do przepracowania w tworzonych przez Ciebie codziennych relacjach i nie wiesz jak do tego podejść.

To nie jest wykład! Nie ma możliwości odsłuchania powtórki. Spotkanie NIE jest nagrywane. Przyjdź i podziel się swoją historią!

MotherMind między Mamami to miejsce, gdzie trenujemy komunikację opartą na empatii. Bez oceniania, bez filtrów. Spotkanie jest moderowane, nie bój się, że nie będziesz wiedziała co powiedzieć. Poruszamy się w 4 obszarach: nazywanie swoich emocji i potrzeb, obserwacja faktów, empatyczne słuchanie. Słowo na dziś.

Twoja Cała Wioska
Dołącz do Spotkań online dla Mam!

Dołącz do Spotkań online dla Mam!

Zapisz się na spotkania online dla Mam i już teraz odbierz darmowy ebook "Wypróbuj BLW" Idealne przepisy i wskazówki na początek rozszerzania diety maluszka!

Dziękuję za zapis! Pierwsza wiadomość już czeka w Twojej skrzynce mailowej!