MotherMind Ekspert

W świecie internetowych biznesów, najlepsi twórcy spotykają się na kreatywnych rozmowach biznesowcyh, zwanych mastermind.
Jestem Mamą – moim najważniejszym biznesem jest RODZINA. Dlatego proponuję Ci serię MotherMind. Już dziś dołącz do najlepszych i zarezerwuj miejsce!

MotherMind – ekspert to sesja pytań i odpowiedzi. Co miesiąc moim gościem jest osoba, której kompetencje to nie tylko dyplomy ale przede wszystkim doświadczenie, zarówno zawodowe jak i rodzicielskie. MotherMind to rozmowa na żywo, dlatego wspiera bardziej niż odsłuchany webinar. Zobacz kto będzie najbliższym gościem i zapisz się już teraz aby w pełni korzystać z mocy Całej Wioski!

Dorota Klewicz

@calawioska
Gospodyni

Od ponad trzech lat tworzę przestrzeń spotkania w sieci dla mam. Twoja Cała Wioska to miejsce rozwoju relacji i kompetencji. Z wykształcenia jestem chemikiem, dyplomowaną kosmetyczką, uważnym obserwatorem, analitykiem, mamą – aczkolwiek na to ostatnie nie mam dyplomu 😉 Od chemii laboratoryjnej przeszłam do chemii międzyludzkiej i realizuję na tym polu swoje powołanie, będąc mamą na macierzyńskim rok po roku.

Dołącz do Spotkań online dla Mam!

Dołącz do Spotkań online dla Mam!

Zapisz się na spotkania online dla Mam i już teraz odbierz darmowy ebook "Wypróbuj BLW" Idealne przepisy i wskazówki na początek rozszerzania diety maluszka!

Dziękuję za zapis! Pierwsza wiadomość już czeka w Twojej skrzynce mailowej!